Opłacalność kredytów gotówkowych

Ocena opłacalności kredytów gotówkowych przed ich zaciągnięciem to racjonalne rozwiązanie. W jaki sposób monitorować oferty pożyczek krótkoterminowych w praktyce? W artykule poznasz lepiej wskaźnik RRSO, a także inne techniki analizy opłacalności popularnych pożyczek gotówkowych, zobacz jedyny taki ranking kredytomania.eu.

Read More

admin | wtorek, 23 maj 2017 - 09:57 am | | Domyślne

Pozytywna historia kredytowa

Decydując się na pożyczkę gotówkową musimy przed bankiem udowodnić, że jesteśmy godni zaufania i będziemy w stanie spłacić zadłużenie. Jednak podstawą do uzyskania jakiejkolwiek pożyczki jest nieskazitelnie czyta historia kredytowa. Jak ją uzyskać? Zobacz rady na ekredytowymarket.pl/.

Co to jest historia kredytowa?

Zanim przejdziemy do sedna warto sobie przywołać pojęcie 'historia kredytowa'. Jest to określony zbiór informacji, które mówią o aktualnych i przeszłych zobowiązaniach finansowych. Historia kredytowa jest gromadzona w instytucji nazywanej BIK, gdzie przechowywana jest przez okres 5 lat. Może być pozytywna bądź negatywna. Tworzona jest na podstawie kredytów, pożyczek czy też debetów. Odnotowana zostały też potencjalne opóźnienia w spłatach poprzedniego kredytu. Od tego zależy czy klient jest po prostu kimś wiarygodnym.

Read More

admin | wtorek, 18 kwiecień 2017 - 10:22 am | | Domyślne

Konsolidacja kredytów studenckich

Masz problem z wyjściem z dołka finansowego w którym jesteś? Czy czujesz, że trafiłeś na dno i nie ma sposobu na to, aby osiągnąć dobrą sytuację finansową? Nadmiar kredytów faktycznie może zrujnować życie finansowe – jeśli tak jest i w twoim wypadku to być może trzeba skonsolidować kredyty?

Jest to czas, aby sprowadzić swoje finanse z powrotem na właściwe tory. Trzeba zacząć szukać bezwzględnych najlepszych ofert refinansowania, które są dostępne. Konsolidacja kredytów dla osób cierpiących z powodu złych kredytów nie jest inna, jeśli chodzi o studenckie pożyczki. Nawet jeśli masz kłopot z zaciągniętymi w czasach studenckich kredytami wiedz, że istnieje wiele pożyczkodawców, którzy są chętni do pracy z tobą. Każdy z tych kredytodawców może pomóc skonsolidować kredyty studenckie i da niższe stopy procentowe.

Read More

admin | środa, 15 marzec 2017 - 10:37 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,