Proces kupowania samochodu – jak powinien wyglądać temat finansowania?

Większość nabywców samochodów dokłada wszelkich starań, aby znaleźć idealny samochód. Chociaż jest to niezwykle ważne, ustalenie, jak za ten wóz zapłacić i uzyskanie kredytu samochodowego, są również istotnymi elementami procesu kupowania samochodu. Ustalenie budżetu i finansowania może również pomóc w określeniu, na jaki pojazd możesz sobie pozwolić, pomoże Ci to zawęzić wybór, a na www.17bankow.com porównasz kilka ofert.

Niewielu kupujących jest w stanie zapłacić gotówką pełną cenę w przypadku zarówno nowego jak i używanego samochodu. Zamiast tego musisz uzyskać kredyt samochodowy na pokrycie całego kosztu pojazdu lub jego znacznej części. Uzyskanie złej oferty finansowania samochodu może podniszczyć Twój budżet i zniszczyć twoją historię kredytową przez lata.

Read More

admin | piątek, 05 lipiec 2019 - 4:03 pm | | Domyślne

Kredyt gotówkowy z najniższą ratą

Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiśmy się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego, jednak przerażają nas miesięczne raty, o ile stać nas jest na nie dziś o tyle mamy świadomość tego, że kredyt podpisujmy na kilka lat nie mamy pewności czy będziemy mieli za co spłacać raty za te kilka lat. A zatem rata kredytu gotówkowego będzie miała znaczący wpływ na naszą sytuację finansową w trakcie spłaty zadłużenia. Bardzo często jest to powód, dla którego powinniśmy poświęcić swój czas i zapoznać się z różnymi ofertami, które zapewniają dostęp do gotówki, której tak pilnie potrzebujemy. Kredyt gotówkowy jest ogromnym ułatwieniem, szczególnie kiedy nie możemy liczyć na pomoc rodziny czy znajomych. Ogromną zaletą tego kredytu jest to, że niezależnie od celu, na jaki potrzebujemy pieniędzy, kredyt gotówkowy jest w stanie zagwarantować nam środki, które będą w stanie pokryć wszystkie nasze wydatki. W takiej sytuacji zależy nam nie tylko na otrzymaniu pieniędzy, ale także zapewnieniu sobie jak najlepszych warunków spłaty tego zadłużenia. Umowa kredytu gotówkowego może obowiązywać nawet kilka lat, dlatego też powinniśmy zabezpieczyć się przed zbyt wysokimi ratami i cieszyć zadłużeniem bez obaw o dodatkowe koszty.

Read More

admin | piątek, 10 maj 2019 - 1:21 pm | | Domyślne

Prawne warunki obsługi kredytów hipotecznych

Kredyty hipoteczne to produkt spotykany w bankach detalicznych, a także oddziałach banków zagranicznych. Dochodzą do tego Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe, których po ostatnich aferach żaden świadomy kredytobiorca nie traktuje zbyt poważnie. Banki przy udzielaniu kredytów hipotecznych kierują się nie tylko polityką wewnętrzną, ale przede wszystkim rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego, a także wytycznymi wynikającymi z ustawy o kredycie hipotecznym. Czy prawne warunki obsługi zobowiązań hipotecznych charakteryzują się dopasowaniem do potrzeb konsumentów? 

Read More

admin | piątek, 15 marzec 2019 - 11:14 am | | Domyślne