Kredyt gotówkowy z najniższą ratą

Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiśmy się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego, jednak przerażają nas miesięczne raty, o ile stać nas jest na nie dziś o tyle mamy świadomość tego, że kredyt podpisujmy na kilka lat nie mamy pewności czy będziemy mieli za co spłacać raty za te kilka lat. A zatem rata kredytu gotówkowego będzie miała znaczący wpływ na naszą sytuację finansową w trakcie spłaty zadłużenia. Bardzo często jest to powód, dla którego powinniśmy poświęcić swój czas i zapoznać się z różnymi ofertami, które zapewniają dostęp do gotówki, której tak pilnie potrzebujemy. Kredyt gotówkowy jest ogromnym ułatwieniem, szczególnie kiedy nie możemy liczyć na pomoc rodziny czy znajomych. Ogromną zaletą tego kredytu jest to, że niezależnie od celu, na jaki potrzebujemy pieniędzy, kredyt gotówkowy jest w stanie zagwarantować nam środki, które będą w stanie pokryć wszystkie nasze wydatki. W takiej sytuacji zależy nam nie tylko na otrzymaniu pieniędzy, ale także zapewnieniu sobie jak najlepszych warunków spłaty tego zadłużenia. Umowa kredytu gotówkowego może obowiązywać nawet kilka lat, dlatego też powinniśmy zabezpieczyć się przed zbyt wysokimi ratami i cieszyć zadłużeniem bez obaw o dodatkowe koszty.

Read More

admin | piątek, 10 maj 2019 - 1:21 pm | | Domyślne

Prawne warunki obsługi kredytów hipotecznych

Kredyty hipoteczne to produkt spotykany w bankach detalicznych, a także oddziałach banków zagranicznych. Dochodzą do tego Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe, których po ostatnich aferach żaden świadomy kredytobiorca nie traktuje zbyt poważnie. Banki przy udzielaniu kredytów hipotecznych kierują się nie tylko polityką wewnętrzną, ale przede wszystkim rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego, a także wytycznymi wynikającymi z ustawy o kredycie hipotecznym. Czy prawne warunki obsługi zobowiązań hipotecznych charakteryzują się dopasowaniem do potrzeb konsumentów? 

Read More

admin | piątek, 15 marzec 2019 - 11:14 am | | Domyślne

Jak działa konsolidacja kredytów?

Konsolidacja to połączenie wszystkich posiadanych zobowiązań w jedną ratę, którą co miesiąc spłacamy w banku z którym podpisaliśmy umowę kredytową. Jednak nie wystarczy wykazać tylko dobrą wolę i poprosić o połączenie wszystkich rat w jedną. Kredyt konsolidacyjny, jak każdy kredyt wymaga rozpatrzenia wniosku i dopełnienia niezbędnych formalności.

Read More

admin | piątek, 18 styczeń 2019 - 3:10 pm | | Domyślne